Miksery, głośniki, wzmacniacze, subwoofery, monitory odsłuchowe, mikrofony – nagłośnienie koncertów to usługa, której realizacja wymaga bogatego zaplecza sprzętowego. Co więcej, trzeba także odpowiedniego zespołu pracowników, który zajmie się obsługą techniczną wydarzenia – odpowiednio rozłoży i podłączy sprzęt oraz zadba, żeby wszystkie występy artystyczne przebiegały bez zarzutu. Efekty dźwiękowe budują nastrój wydarzenia, a publiczności gwarantują przyjemne wrażenia. Zaufaj profesjonalistom, którzy zadbają o nagłośnienie koncertów, konferencji, spotkań czy evetów firmowych.

Nagłośnienie koncertów – jaki sprzęt wybrać?

Jakość dźwięku wydobywającego się z głośników i docierającego do uszu słuchaczy to wypadkowa wielu czynników, takich jak wiedza muzyczna, doświadczenie oraz wysokiej klasy sprzęt. Przygotowując wydarzenie muzyczne, trzeba w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę ilość instrumentów grających na scenie i rodzaj muzyki. Zupełnie innej oprawy będzie wymagał koncert akustyczny, podobnie jak czego innego oczekuje się od zabawy o charakterze głównie taneczno-rozrywkowym. Nie bez znaczenia jest też miejsce wydarzenia. Nagłośnienie koncertów może być przygotowywane na sali, ale także w plenerze. Istotną rolę odgrywa również wielkość publiki, bo przecież każdy event organizowany jest właśnie z myślą o uczestnikach i to ich poziom zadowolenia powinien być priorytetem. Skompletowanie własnego sprzętu, który umożliwi odpowiednie nagłośnienie koncertów, wymaga sporych nakładów finansowych i okazuje się zupełnie nieopłacalne w przypadku okazyjnie realizowanych eventów. Skorzystaj z naszej oferty, by zyskać zarówno wysokiej klasy sprzęt, jak i profesjonalną obsługę techniczną.

Nagłośnienie koncertów – profesjonalna obsługa techniczna

Nagłośnienie koncertów to usługa o mocno zindywidualizowanym charakterze, którą każdorazowo należy dopasować do wydarzenia. Zapewniamy optymalne rozwiązania, które zdążyliśmy przetestować dzięki latom doświadczeń zdobywanym w branży muzycznej. Dla każdego klienta przygotowujemy spersonalizowaną ofertę, która zagwarantuje udany przebieg wydarzenia. Nagłośnienie koncertów to bardzo ważny element występów artystycznych. Niemal każdy zespół ma swoje wymagania, które organizator musi spełnić, aby koncert został zrealizowany. Doskonałej jakości brzmienie to również warunek konieczny, aby publiczność mogła się dobrze bawić.

Nagłośnienie koncertów – bogate zaplecze sprzętowe

W naszej ofercie znajdziesz systemy nagłośnieniowe zróżnicowane zarówno pod względem wielkości wydarzenia, jak i klasy urządzeń. Podczas organizacji eventu dbasz o jego prestiż i renomę, ale musisz także zmieścić się w określonym budżecie. Posiadamy zestawy na duże i małe przedsięwzięcia w wersji ekonomicznej oraz premium. Co znajdziesz w naszym asortymencie? Przygotowując nagłośnienie koncertów, bardzo często pracujemy w oparciu o rider techniczny. Posiadamy profesjonalne cyfrowe miksery audio wiodących producentów w branży muzycznej. Nagłośnienie koncertów obejmuje także monitory odsłuchowe. Dla muzyków to urządzenia wprost niezbędne, dzięki którym mogą słyszeć brzmienie swojego wokalu lub instrumentu i jeszcze lepiej zgrać się z całym zespołem. W naszej ofercie znajdziecie monitory podłogowe wedge zbudowane w kształcie trójkąta lub trapezu i zwrócone frontem w kierunku muzyków. Ponadto posiadamy douszne i bezprzewodowe odsłuchy IEM. Dysponujemy także profesjonalnymi mikrofonami i innymi urządzeniami oraz akcesoriami, które najczęściej znajdują się na riderowej liście wymagań.

Oferujemy zarówno samo wypożyczenie sprzętu muzycznego, jak i pełną obsługę techniczną wydarzenia obejmującą nagłośnienie koncertów i eventów biznesowych, oświetlenie, budowę sceny czy przygotowanie multimedialnej scenografii i tłumaczeń. Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za jakość i zaangażowanie. Z pasją podchodzimy do wykonywanych obowiązków, chętnie dzieląc się zarówno swoją wiedzą, jak i sprawdzonymi rozwiązaniami. Gwarantujemy niezawodne wsparcie, dzięki któremu każdy event zorganizujesz z sukcesem.

Posiadamy różnej wielkości systemy nagłośnieniowe, aby optymalnie dobrać sprzęt do miejsca wydarzenia.  Pracujemy na sprzęcie QSC wysokiej serii KLA/KW/K oraz L’acoustic na wydarzenia PREMIUM.

Do realizacji używamy profesjonalne cyfrowe miksery audio oraz wyłącznie riderowe mikrofony.  Doświadczeni realizatorzy przygotowują system nagłośnieniowy przed wydarzeniem, aby jakość dźwięku spełniała oczekiwania publiczności.

Dysponujemy odsłuchami podłogowymi (wedge) oraz dousznymi (IEM).

Oprócz nagłośnienia, oferujemy także efektowe Oświetlenie oraz Scenę.

Z chęcią doradzimy jaki sprzęt wybrać, aby w pełni spełnić Państwa oczekiwania.