Technologia, która potęguje wrażenia. Wynajem ekranów led to sprawdzony sposób, aby uatrakcyjnić organizowane przedsięwzięcie. Nieważne, czy przygotowujesz event o charakterze biznesowym – konferencję, targi, spotkanie, czy też współtworzysz wydarzenie artystyczne, będziesz potrzebował sprawdzonego sposobu na wyemitowanie materiałów wizualnych. Niezawodny sprzęt i profesjonalna obsługa z solidnym doświadczeniem w zakresie multimediów pomoże Ci zadbać o każdy szczegół wydarzenia i zapewnić niezapomniane wrażenia jego uczestnikom.

Wynajem ekranów led – dlaczego warto?

Ekrany diodowe to jedne z najbardziej uniwersalnych nośników informacyjnych, reklamowych czy promocyjnych. Można wykorzystać je zarówno do zbudowania efektownej i nowoczesnej scenografii, jak również do prezentowania materiałów multimedialnych w znakomitej jakości obrazu. Wynajem ekranów led obejmuje zarówno ekrany typu indoor przeznaczone do użytku wewnętrznego, jak i typowe ekrany outdoorowe, będące istotną częścią oprawy eventów plenerowych.

Wynajem ekranów led – funkcjonalność na najwyższym poziomie

Ekrany led doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz innowacyjnych rozwiązań multimedialnych. Tego typu nośniki zaprezentują się o wiele bardziej nowocześnie niż tradycyjne billboardy, tym samym dodając wydarzeniu prestiżu. Ogromną zaletą ekranów led jest ich praktyczne zastosowanie. Wielkoformatowe konstrukcje mają budowę modułową, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować je w dowolnym kształcie i rozmiarze, adekwatnie do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Ekrany diodowe można wykorzystać np. jako tablice wyników podczas imprez sportowych, jednak w trakcie wydarzeń o charakterze rozrywkowym lub biznesowym o wiele bardziej powszechne są telebimy, które niemal zawsze towarzyszą eventom organizowanym na szeroką skalę. W przypadku wydarzeń przeznaczonych dla dużej liczby uczestników wielkość ekranu nabiera szczególnego znaczenia. Zbyt mały ekran może okazać się niewidoczny, z kolei duży eventowy telebim pozwoli każdemu uczestnikowi bez wyjątku śledzić przygotowane prezentacje multimedialne.

Wynajem ekranów led P2, P3 i P5

Wrażenia wizualno-estetyczne uczestników eventów biznesowych i wydarzeń artystycznych zależą od jakości zastosowanych urządzeń. Wynajem ekranów led realizowany przez Sound2day bazuje wyłącznie na firmowym sprzęcie uznanej marki Unilumin. Jednym z podstawowych parametrów, jakie należy wziąć pod uwagę, wynajmując ekrany diodowe, jest ostrość obrazu. Tak zwany piksel pitch określa rozstaw pikseli, który ma bezpośrednie przełożenie na jakość wyświetlanych multimediów. Do prezentowania materiałów w małych pomieszczeniach i niewielkich odległościach od widza idealnie nadają się ekrany led P2. Wynajem ekranów led obejmuje także ekrany P3 – rekomendowane do indoorowych prezentacji, oraz ekrany P5, które znajdują zastosowanie na zewnątrz.

Wynajem ekranów led – dodatkowe korzyści

Esencją każdego wydarzenia są pozytywne wrażenia, które pozostają w pamięci uczestników na długi czas. To właśnie emocje i wspomnienia są najlepszą miarą udanego eventu. Z pewnością ogromne znaczenie ma rodzaj przygotowanych materiałów multimedialnych, ale niemniej ważny jest sposób ich prezentacji. Ogromną zaletą wielkoformatowych ekranów diodowych jest ich wytrzymałość i odporność na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Ten rodzaj ekranów można zastosować niezależnie od warunków pogodowych, uzyskując znakomitą jakość obrazu nawet przy bardzo słonecznej pogodzie. Ekrany led sprawdzają się także w jasnych i mocno doświetlonych światłem dziennym pomieszczeniach, gdzie mimo niedogodności zachowują doskonałą widoczność prezentowanej treści. Mimo wielkoformatowej postaci ekrany diodowe są lekkie i łatwe w montażu. W zależności od potrzeb mogą zostać przymocowane do ściany lub podłogi. Wynajem ekranów led w naszej firmie to usługa, która zapewni Ci pełną obsługę multimedialną wydarzenia od wypożyczenia urządzeń, poprzez ich montaż, transport i konfigurację, aż po demontaż. W trakcie trwania całego eventu będziemy czuwać też nad jego przebiegiem, aby żadne nieprzewidziane zdarzenie nie zakłóciło jego trwania i nie zepsuło dobrego wrażenia.

Zyskaj dostęp do najnowocześniejszej technologii i spraw, by organizowane eventy nabrały współczesnego charakteru razem z Soun2day!

W naszej ofercie znajdą Państwo wielkoformatowe ekrany diodowe (LED). Posiadamy w ofercie indorowe ekrany P2, P3 oraz outdorowe P5 renomowanej marki Unilumin.

Możemy wykonać dowolny rozmiar ekranu, kabinety można łączyć pod dowolnym kątem tworząc zaokrąglony kształt ekranu.