TV 50"

Telewizor 50 cali montowany na estetycznym statywie. Możliwość podłączenia obrazu z laptopa lub pendrive.

Cena wynajmu: 320 zł
TV 60" 4K

Telewizor 60 cali montowany na estetycznym statywie. Możliwość podłączenia obrazu z laptopa lub pendrive.

Cena wynajmu: 450 zł
TV 75"

Telewizor 75 cali montowany na estetycznym statywie. Możliwość podłączenia obrazu z laptopa lub pendrive.

Cena wynajmu: 900 zł
TV 86"

Telewizor 86 cali montowany na estetycznym statywie. Możliwość podłączenia obrazu z laptopa lub pendrive.

Cena wynajmu: 1300 zł
Prompter (podgląd)

Podgląd podłogowy dla prelegentów, wykorzystywany na konferencjach. Wykonany z telewizora 50 cali.

Cena wynajmu: 350 zł

Prezentacje materiałów multimedialnych to nieodłączna część konferencji, spotkań biznesowych, targów czy innego typu eventów. Obraz nie tylko ułatwia zrozumienie treści wystąpień, ale także znacznie lepiej oddziałuje na wyobraźnię niż słowa. Nowoczesne telewizory LED to gwarancja niezawodności oraz wysokiej jakości obrazu. Realizujemy wynajem telewizorów (Warszawa, inne miasta) wraz z montażem oraz konfiguracją sprzętu, zapewniając kompleksową i profesjonalną obsługę multimedialną wydarzenia.

Wynajem telewizorów – Warszawa, cała Polska

Oprawa wizualna wydarzenia wymaga precyzji. W naszej wypożyczalni znajdziesz telewizory wyróżniające się płynnym obrazem i  zapewniające znakomite odwzorowanie kolorów. Zdajemy sobie sprawę, że telewizory, które pojawią się podczas eventu, powinny nie tylko posiadać zaawansowane funkcjonalności, ale również estetycznie się prezentować. Nasze telewizory montujemy wyłącznie na specjalnie do tego celu przygotowanych, eleganckich statywach. Telewizory w różnych rozmiarach doskonale sprawdzą się zarówno do prezentowania materiałów informacyjnych i edukacyjnych podczas konferencji, jak i budowania efektownej scenografii, np. w trakcie targów branżowych.

Wynajem telewizorów (Warszawa, inne miasta) to nie jedyny ważny punkt naszej oferty. W wypożyczalni Sound2day znajdziesz także wysokiej klasy promptery, stanowiące nieocenioną pomoc podczas konferencyjnych wystąpień i prezentacji. W sytuacjach stresowych, do których bez wątpienia należą wystąpienia publiczne, łatwo zapomnieć tekstu. Prompter to urządzenie, na którym wyświetlona zostaje wcześniej przygotowana treść. Podgląd podłogowy znacznie ułatwia prelegentom ich wystąpienia podczas konferencji i minimalizuje ryzyko pomyłek. Wynajem telewizorów (Warszawa, inne miasta) oraz prompterów to opłacalna alternatywa dla zakupu sprzętu, który wykorzystywany jest wyłącznie sporadycznie. Tym bardziej, że w połączeniu z wysokiej klasy urządzeniami, nasi klienci otrzymują też szereg usług dodatkowych.

Jak dobrać telewizor do eventu?

Oferujemy zarówno wysokiej jakości sprzęt, jak i fachowe doradztwo. Wielu organizatorów wydarzeń staje przed dylematem, zastanawiając się, jak duży rozmiar telewizora wybrać na swój event. Kluczowe jest określenie odległości, z jakiej obraz ma być widoczny dla uczestników. W swojej wypożyczalni oferujemy telewizory w zróżnicowanych rozmiarach:

  • 50 cali – 110,7 cm szerokość, 62,2 cm wysokość ekranu
  • 60 cali – 134 cm szerokość, 77 cm wysokość ekranu
  • 75 cali – 168 cm szerokość, 95 cm wysokość ekranu
  • 86 cali – 194 cm szerokość, 111 cm wysokość ekranu.

Dla przykładu, telewizor o rozdzielczości Full HD w rozmiarze 50 cali będzie optymalnym rozwiązaniem dla odległości ok. 210 cm dzielącej widza od ekranu, z kolei telewizor 86-calowy można umieścić w odległości ok. 360 cm.

Wynajem telewizorów (Warszawa, inne miasta) – dlaczego warto?

Wynajem telewizorów (Warszawa, cała Polska) to nie tylko udostępnienie samego sprzętu, ale także szereg czynności związanych z jego obsługą. W trakcie wydarzenia wszystkie materiały muszą być prezentowane bez zakłóceń. Perfekcyjne przygotowanie to wyraz profesjonalizmu i zaangażowania ze strony organizatora i jeden z najważniejszych czynników, który wpływa na poziom zadowolenia po stronie uczestników. Telewizor, który nie chce połączyć się z pendrivem lub laptopem, na których znajdują się materiały do odtworzenia to jeden z popularnych problemów, który potrafi doprowadzić do opóźnień w harmonogramie wydarzenia. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wyemitowanie materiałów multimedialnych oraz konfigurację urządzeń. Lokalizacja eventu nie jest dla nas żadnym ograniczeniem. Oferujemy profesjonalny wynajem telewizorów (Warszawa, inne miasta) w każdej lokalizacji. Niezależnie od tego, gdzie organizujesz swój event, dowieziemy sprzęt na czas.

Z myślą o potrzebach naszych klientów oferujemy wynajem telewizorów (Warszawa, inne miasta), prompterów konferencyjnych, a także nagłośnienia, oświetlenia czy innych dodatków eventowych. Naszym atutem jest nowoczesne zaplecze sprzętowe, specjalistyczna wiedza z zakresu multimediów i niezawodność, dzięki której zawsze możesz na nas polegać.