Udowodnij, że jesteś specjalistą w swojej branży! Konferencja to rodzaj spotkania biznesowego, który w szczególny sposób sprzyja wymianie poglądów i opinii oraz nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Organizacja konferencji pomaga w budowaniu pozycji eksperta, ale tylko jeśli będzie przeprowadzona w sposób profesjonalny i sprawny. Obsługa konferencji to niełatwe zadanie. Dlatego każdego z naszych klientów wspieramy w przygotowaniu najważniejszych elementów wydarzenia, które razem budują pozytywne wrażenia uczestników.

Obsługa konferencji – nagłośnienie

Wprowadzenie nowego produktu na rynek, a może omówienie branżowych zagadnień? Niezależnie od tematu konferencji jej zawartość merytoryczną budują prezentacje specjalistów. Obsługa techniczna konferencji to pełna współpraca z prelegentami w celu usprawnienia ich wystąpień, ale także podniesienia ich atrakcyjności. Doskonała jakość dźwięku gwarantuje, że prelegenci będą dokładnie słyszani z każdego zakątka sali. Obsługa konferencji realizowana przez Soun2day uwzględnia nie tylko zastosowanie wysokiej klasy sprzętu, ale także jego dostosowanie do rozmiarów i specyfikacji sali. Z największą starannością dbamy, aby każdy realizowany przez nas event przebiegał bez zakłóceń. Szumiące głośniki czy niedziałający mikrofon to najprostszy sposób, żeby zepsuć dobre wrażenie. Nieoczekiwane awarie sprzętu powodują także przestoje w realizacji wydarzenia. Profesjonalna obsługa techniczna konferencji to gwarancja, że całe przedsięwzięcie zostanie poprowadzone według planu i zgodnie z harmonogramem.

Obsługa techniczna konferencji – multimedia

Prezentacje to doskonały sposób dzielenia się wiedzą oraz wzbudzenia zainteresowania nowym produktem. Aby jednak słowa mogły zostać właściwie zrozumiane i lepiej działały na wyobraźnię, wypowiedzi prelegentów wspomaga się różnego rodzaju multimediami. Obsługa techniczna konferencji prowadzona przez naszą firmę obejmuje wynajem wielkoformatowych ekranów diodowych idealnych do zbudowania efektownej i nowoczesnej scenografii, jak również telewizorów oraz ekranów projekcyjnych przeznaczonych do czytelnego prezentowania danych.

W dzisiejszych czasach spotkania biznesowe coraz częściej mają charakter międzynarodowy. W wielu branżach niemożliwe staje się nawiązywanie kontaktów biznesowych bez znajomości języków obcych, a obsługa konferencji–bez tłumaczeń symultanicznych. Prowadzone na żywo tłumaczenia symultaniczne odbywają się równolegle do wystąpień prelegentów, dzięki czemu nie wydłużają czasu trwania konferencji. Perfekcyjnie sprawdzą się w przypadku zagranicznych gości zaproszonych do wygłoszenie prezentacji czy też wśród grup wielojęzycznych. Posiadamy nowoczesny sprzęt działający bezprzewodowo (dźwiękoszczelna kabina dla tłumaczy, odbiorniki ze słuchawkami), który zapewni uczestnikom konferencji wysoką jakość odsłuchu, a tłumaczom optymalne warunki pracy.

Stawiamy na kompleksowość, dlatego obsługa techniczna konferencji realizowana przez naszą firmę wyręczy Cię w przygotowaniu zarówno oświetlenia, nagłośnienia, sceny, jak i tłumaczeń. Wykorzystamy swoją wiedzę i doświadczenie, aby całe przedsięwzięcie mogło zostać zrealizowane na najwyższym poziomie.

– Nagłośnienie. Eleganckie kolumny, realizacja z cyfrowych mikserów audio, dzięki którym stosujemy odpowiednie narzędzia, aby pokrycie na sali było równomierne.

– Mikrofony. Pracujemy jedynie na profesjonalnych mikrofonach bezprzewodowych Sennheiser wysokich serii G3, G4 z dodatkowymi wzmacniaczami antenowymi. Oferujemy mikrofony do ręki (handheld) oraz mikrofony nagłowne.

– Wizja. Wielkoformatowe ekrany diodowe, ekrany projekcyjne, telewizory 50″-86″, podglądy dla prezentujących (promptery), realizacja przy użyciu mikserów, dzięki czemu przejścia między prezentacjami/filmami/zdjęciami są płynne i eleganckie.

– Oświetlenie.  Zapewniamy odpowiednią kolorystykę pomieszczenia dzięki oświetleniu statycznemu oraz oświetlenie efektowe na specjalne wydarzenia.

– Scena. Dowolny rozmiar sceny, elegancko wykończona wykładziną oraz materiałem lub eleganckim hipsem. Kolorystyka według potrzeb Klienta.

– Tłumaczenia symultaniczne. Tłumaczenie “Na żywo” na konferencje dwujęzyczne. Wykorzystywany bezprzewodowy system odbiorników ze słuchawkami.