Oferujemy państwu podesty sceniczne oraz kratownice, do zbudowania wymarzonej konstrukcji. Możemy zbudować dowolny rozmiar sceny na regulowanej długości nogach (20cm-120cm). Scena obijana jest wykładziną w dowolnym kolorze lub hipsem.

Centrum każdego wydarzenia jest scena. To miejsce prezentacji wystąpień artystycznych, ale także spotkań biznesowych i konferencji. Od sposobu, w jaki zaaranżujesz przestrzeń, skupiając wzrok zgromadzonej publiczności, zależy powodzenie całego eventu. Od lat wspieramy naszych klientów w organizacji sceny podczas koncertów i konferencji, oferując wytrzymałe i komfortowe podesty. Wynajem zawsze staramy się realizować w jak najkrótszym czasie wraz z kompleksowym montażem.

Podesty – wynajem profesjonalnych modułów scenicznych

Dokładamy wszelkich starań, aby przestrzeń sceniczna, którą przygotujemy, była zawsze efektowna i funkcjonalna. Scena jest wizytówką organizatora każdego wydarzenia. Z należytą starannością dbamy o wrażenia wizualne publiczności oraz prestiżowy charakter realizowanych eventów. Podesty sceniczne ułatwiają zagospodarowanie przestrzeni i tworzenie stabilnych konstrukcji, na których odbywają się koncerty, prowadzone będą konferencje czy pokazy. W zależności od wymagań dotyczących wyglądu sceny oraz sposobu, w jaki ma być na niej ustawiony sprzęt, proponujemy naszym klientom zróżnicowane podesty. Wynajem wzbogacony jest także o fachowe porady oraz dostęp do usług dodatkowych.

W zależności od oczekiwań naszych klientów, przygotowujemy scenę w wybranym rozmiarze, umożliwiającą sprawne przeprowadzenie zarówno dużego eventu, jak i kameralnych wystąpień. Adekwatnie do potrzeb nogi podestów mogą zostać umieszczone na dowolnej wysokości: od 20 do nawet 120 cm. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa i wygody do budowy scen położonych na znacznej wysokości zapewniamy też schody, które można umieścić w dowolnym miejscu konstrukcji. Przy organizacji wydarzeń kulturalnych niezbędne są także barierki, które zapewniają komfort występującym na scenie artystom, jak również ułatwiają zachowanie kontroli nad zgromadzoną publiką.

Podesty – wynajem dostosowany do potrzeb

Każdy organizator chce, aby jego event wyróżniał się na tle konkurencyjnych przedsięwzięć. Aranżacja sceny powinna być unikalna i spójna z pozostałymi elementami konferencji lub koncertu. Od decyzji naszych klientów zależy, w jaki sposób wykończone będą podesty. Wynajem obejmuje podesty sceniczne pokryte wykładziną lub hipsem. Wykładzina prezentuje się elegancko i dodaje wydarzeniu profesjonalnego charakteru. Hips to inaczej polistyren wysokoudarowy, rodzaj tworzywa sztucznego, który charakteryzuje wysoki stopień wytrzymałości, lekkość oraz użyteczność. Płyty hipsowe dostępne są w dwóch wersjach – matowej i błyszczącej. Niezależnie od wybranego sposoby wykończenia, klient może wybrać dowolną kolorystykę powierzchni, w jakiej utrzymane będą podesty. Wynajem modułów scenicznych powinien każdemu organizatorowi wydarzenia umożliwić stworzenie harmonijnej i atrakcyjnej konstrukcji.

Dopracowana w najdrobniejszym szczególe scena podkreśla wagę wydarzenia i nadaje mu prestiżowy charakter. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna podczas organizacji eventów, zarówno o charakterze artystycznym, jak i biznesowym, jest funkcjonalność i estetyka. Podczas każdego przedsięwzięcia jedną z najistotniejszych funkcji spełnia scenografia, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz nie tylko podesty – wynajem poszerzony jest także o dodatkowe materiały konstrukcyjne takie jak kratownice. Aluminiowe kratownice są lekkie, a przy tym potrafią udźwignąć naprawdę spore obciążenie. Doskonale sprawdzają się zarówno jako podstawa pod kolejne elementy scenicznej konstrukcji, jak i rusztowanie. Może ono zostać wykorzystane podczas tworzenia wspomnianej wcześniej scenografii, ale także służyć do montażu niezbędnych elementów takich jak głośniki czy oświetlenie. Kratownice, które wynajmujemy, są przede wszystkim bardzo praktyczne, warto jednak zaznaczyć, że dokładamy wszelkich starań, aby zarazem estetycznie prezentowały się na scenie.

Postaw na sprawdzone rozwiązania, zamawiając wysokiej jakości kratownice i podesty. Wynajem realizujemy